Hakkımızda

 

Firmamız; tamamı  KONE asansör ve yürüyen merdivenlerinde uzun yıllar görev yapmış, asansör ve yürüyen merdiven/yolların montaj/revizyonlarında başarılı bir şekilde çalışmış tecrübeli montaj ve teknisyen kadromuzla sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Uluslararası markaların (KONE, OTİS, SCHINDLER, THYSSEN) asansörler ve yürüyen merdivenler/yollar ve diğer yerli markaların bakım - arıza, ve modernizasyonlarını yedek parçaları da temin edilerek  gerçekleştirecek ekip ve donanıma sahip bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

İmalat ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi EN81-1/2 uygun olarak firmamız bünyesinde deneyimli uzman mühendislerimiz teknik personelimiz tarafından ve teknik hesapları standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamnda yapılır.

KULEMAK ASANSÖR olarak başta istanbul olmak üzere Türkiye´nin çeşitli bölgelerinde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE,TSEK ve CE kalite belgelidir.

Asansörlerde can güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ve çağdaş hizmet prensibimiz ile siz değerli çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek kaliteli ve dürüst çalışma politikamızdan ödün vermeden sizlere daha iyi çalışma çözümleri sunmaktadır. 

 

 

VİZYONUMUZ:
Kaliteli malzemeyi ilkeli iş anlayışımız ile birleştirerek en iyi hizmeti vermek KULEMAK ASANSÖR ailesinin ortak amaç ve gayesidir. Uluslararası firmaların vermiş olduğu eğitim ve tecrübeler ile çağdaş ve ileri teknolojiyi kullanarak, sizlerin daimi çözüm ortağınız olma inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılıkla sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ:
Yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, sizlere güler yüzlü ve en iyi şekilde hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

 

Firmamız konusunda uzman ekiplerle Bakım, Arıza ve Revizyon hizmetleri de vermektedir.